Νικητές Διαγωνισμού

Τρίτη 10/12

1 08:00 - 09:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ Λαρισα
2 09:00 - 10:00 ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 10:00 - 11:00 ΜΑΡΘΑ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
4 11:00 - 12:00 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
5 12:00 - 13:00 Αντώνης Φλεβάρης ΡΟΔΟΣ
6 13:00 - 14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΥΡΑ ΛΑΡΙΣΑ
7 14:00 - 15:00 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΑΡΝΕΖΟΥ peristerh khpoupolh
8 15:00 - 16:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
9 16:00 - 17:00 ΣΥΜΕΛΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ Σερρεσ
10 17:00 - 18:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΜΑΡΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
11 18:00 - 19:00 ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΒΑΤΗ VOLOS
12 19:00 - 20:00 ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Πτολεμαΐδα
13 20:00 - 21:00 ΑΝΧΕΛΙΚΑ ΧΑΤΧΗ Θεσσαλονικη
14 21:00 - 22:00 ΛΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
15 22:00 - 23:00 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΜΟΣΙΟΥ Καρλόβασι, Σάμος
16 23:00 - 24:00 ΑΝΝΑ ΜΟΥΣΑΦΙΡΟΒΑ LARISA

Δευτέρα 09/12

1 08:00 - 09:00 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΡΑΣΧΗ ΝΙΚΑΙΑ
2 09:00 - 10:00 ΠΗΓΗ-ΕΛΕΝΗ ΒΛΟΓΙΑΝΝΙΤΗ Ν. Ιωνία
3 10:00 - 11:00 ΕΛΕΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
4 11:00 - 12:00 ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΠΑΚΟΛΑ IVANNINA
5 12:00 - 13:00 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Αθήνα
6 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΙΟΘΩΜΑ ΑΘΗΝΑ
7 14:00 - 15:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Καλλιθέα
8 15:00 - 16:00 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΛΙΑΣΣΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
9 16:00 - 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΤΟΥΣΗ ΑΧΑΡΝΕΣ
10 17:00 - 18:00 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ
11 18:00 - 19:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ Ηράκλειο Κρήτης
12 19:00 - 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13 20:00 - 21:00 ΙΟΥΛΙΑ ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 21:00 - 22:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
15 22:00 - 23:00 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Βριλήσσια
16 23:00 - 24:00 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ ΣΕΡΒΙΑ/ΚΟΖΑΝΗΣ

Κυριακή 08/12

1 08:00 - 09:00 ΧΑΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 09:00 - 10:00 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΡΟΥΦΙΔΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
3 10:00 - 11:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
4 11:00 - 12:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΙΝΚΟΥ θεσσαλονικη
5 12:00 - 13:00 ΜΑΡΙΑ ΚΕΚΕ ΔΟΡΚΑΔΑ
6 13:00 - 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΙΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 14:00 - 15:00 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΖΑΡΑΚΙΝΟΥ Θεσσαλονικη
8 15:00 - 16:00 ΑΛΕΞΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ περιστερι
9 16:00 - 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΑΣΙΚΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
10 17:00 - 18:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11 18:00 - 19:00 ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ Νικαια
12 19:00 - 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
13 20:00 - 21:00 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΠΛΙΟΜΟΥ Καλλιθεα
14 21:00 - 22:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΡΡΕΣ
15 22:00 - 23:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
16 23:00 - 24:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΚΑΛΙΟΥ θεσσαλονικη

Σάββατο 07/12

1 08:00 - 09:00 ΕΛΕΝΗ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
2 09:00 - 10:00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΤΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
3 10:00 - 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΟΥΠΑΣ Αθηνα
4 11:00 - 12:00 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΡΟΥΛΙΤΗ Σουφλι
5 12:00 - 13:00 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Κοζανη
6 13:00 - 14:00 ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΑΝΑΓΟΥ NIKAIA
7 14:00 - 15:00 ΒΑΙΑ ΓΟΥΛΑ Καρδίτσα
8 15:00 - 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
9 16:00 - 17:00 ΗΡΑ ΒΟΛΤΗ Αθήνα
10 17:00 - 18:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
11 18:00 - 19:00 ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΕΤΑΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12 19:00 - 20:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΨΗ Αθήνα
13 20:00 - 21:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 21:00 - 22:00 ΛΑΛΙ ΚΑΛΑΝΤΑΤΖΕ ΛΑΡΙΣΑ
15 22:00 - 23:00 ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΛΑΜΗ Αθηνα
16 23:00 - 24:00 ΣΑΜΙΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΙΛΑΛ ΕΞΟΧΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Παρασκευή 06/12

1 08:00 - 09:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑ
2 09:00 - 10:00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΠΡΙΛΛΑΚΗ ΠΛΑΓΙΑΡΙ
3 10:00 - 11:00 ΜΑΡΙΑ ΚΕΣΙΔΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
4 11:00 - 12:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΑΚΑΚΗ Aθηνα
5 12:00 - 13:00 ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΡΡΗΣ AGIA BARBARA
6 13:00 - 14:00 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
7 14:00 - 15:00 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑ
8 15:00 - 16:00 ΣΤΑΥΡΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
9 16:00 - 17:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Λαρισα
10 17:00 - 18:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΡΜΗ
11 18:00 - 19:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΛΑΝΤΖΟΥΚΑ Αγρινιο
12 19:00 - 20:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΙΤΟΥΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13 20:00 - 21:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ Γέρακας
14 21:00 - 22:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΙΝΤΣΙΠΑ ΑΘΗΝΑ
15 22:00 - 23:00 RONELA DEDJA kalamata
16 23:00 - 24:00 ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΣΙΓΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Πέμπτη 05/12

1 08:00 - 09:00 ΣΟΦΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
2 09:00 - 10:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ
3 10:00 - 11:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
4 11:00 - 12:00 ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΔΩΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
5 12:00 - 13:00 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΛΟΝΙΚΗ
6 13:00 - 14:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΣ
7 14:00 - 15:00 ΑΝΙΛΑ ΓΚΙΟΡΕ ΚΑΡΕΑΣ
8 15:00 - 16:00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΜΕΝΙ
9 16:00 - 17:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΙΑ MYTIΛΗΝΗ
10 17:00 - 18:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΧΑΝΙΑ
11 18:00 - 19:00 STANKA STANEVA ierapetra
12 19:00 - 20:00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΛΩΡΙΝΑ
13 20:00 - 21:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΗΣ Αθηνα
14 21:00 - 22:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΚΙΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 22:00 - 23:00 ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΣΕ Κατερίνη
16 23:00 - 24:00 ΟΛΓΑ ΜΑΛΑΜΟΥΔΗ ΡΕΘΥΜΝΟ

Τετάρτη 04/12

1 08:00 - 09:00 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΒΡΑΜΙΔΗ HERAKLIO CRETE
2 09:00 - 10:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 10:00 - 11:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 11:00 - 12:00 ΑΓΛΑΙΑ ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ LARISA
5 12:00 - 13:00 ΜΙΡΕΛΑ ΠΡΕΝΤΣΙ αθηνα
6 13:00 - 14:00 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΚΥΡΙΑΤΖΑΚΗ ΔΡΑΚΟΝΤΙΟ
7 14:00 - 15:00 ΜΑΡΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
8 15:00 - 16:00 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
9 16:00 - 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΣΤΙ
10 17:00 - 18:00 ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Καρδιτσα
11 18:00 - 19:00 ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΜΑΚΗ Μεταμόρφωση
12 19:00 - 20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Ηράκλειο Κρήτης
13 20:00 - 21:00 ΑΘΗΝΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΒΟΛΟΣ
14 21:00 - 22:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΧΑΡΗ ΑΘΗΝΑ
15 22:00 - 23:00 ΑΘΗΝΑ ΝΤΟΝΕ ΠΕΛΑΡΓΟΣ
16 23:00 - 24:00 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΕΒΕΝΙΤΗ ΑΘΗΝΑ

Τρίτη 03/12

1 08:00 - 09:00 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΖΑΡΜΠΟΥΤΗΣ peristeri
2 09:00 - 10:00 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΣΣΑΡΑ ΠΑΤΡΑ
3 10:00 - 11:00 ΙΩΑΝΝΑ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΙΑ
4 11:00 - 12:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ γερακας
5 12:00 - 13:00 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ Ηράκλειο
6 13:00 - 14:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΝΤΖΕΘ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
7 14:00 - 15:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΤΣΙΟΣ Αθηνα
8 15:00 - 16:00 ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΚΑΓΗ ΛΑΚΚΑ ΚΑΛΟ
9 16:00 - 17:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΣΥΠΡΗ Athens
10 17:00 - 18:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΜΠΟΥ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ
11 18:00 - 19:00 ΜΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΘΗΝΑ
12 19:00 - 20:00 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΕΛΙΔΟΥ σερρες
13 20:00 - 21:00 ΛΑΜΠΡΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ
14 21:00 - 22:00 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΔΥΛΗ Χαλκιδα
15 22:00 - 23:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ
16 23:00 - 24:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΥΓΛΑ Αγ Δημήτριος

Δευτέρα 02/12

1 08:00 - 09:00 ΜΑΡΙΝΑ ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ Ηράκλειο Αττικής
2 09:00 - 10:00 ΑΛΚΜΗΝΗ ΔΙΓΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 10:00 - 11:00 ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΚΟΡΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4 11:00 - 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ
5 12:00 - 13:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΑΧΑΡΝΑΙ
6 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Αλεξανδρουπολη
7 14:00 - 15:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΡΕΛΙΔΟΥ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙ
8 15:00 - 16:00 ΜΑΡΙΑ ΘΗΡΙΑΝΟΥ ΧΙΟΣ
9 16:00 - 17:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΜΠΑΚΤΣΑΛΗ ΞΑΝΘΗ
10 17:00 - 18:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ athens
11 18:00 - 19:00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΝΙΕΝΚΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
12 19:00 - 20:00 ΟΛΓΑ ΝΤΑΓΚΑ alexandria
13 20:00 - 21:00 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
14 21:00 - 22:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ Θεσσαλονικη
15 22:00 - 23:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ kilkis
16 23:00 - 24:00 ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Θεσσαλονίκη- Πανόραμα

Σάββατο 30/11

1 08:00 - 09:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
2 09:00 - 10:00 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ patra
3 10:00 - 11:00 ΜΑΡΙΑ NΙΑΟΥΡΗ Athina
4 11:00 - 12:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
5 12:00 - 13:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΣΗ GERAKAS
7 14:00 - 15:00 MIRANDA NICA Θεσσαλονίκη,Εύοσμος
8 15:00 - 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΤΣΙΜΠΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
9 16:00 - 17:00 ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΟΥΜΟΥ Γιαννιτσά
10 17:00 - 18:00 ΖΩΗ ΓΚΙΟΥΡΗ Καρδίτσα
11 18:00 - 19:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σόρτση ΘΕΟΔΩΡΑΚΙ
12 19:00 - 20:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΣΠΑΡΤΗ
13 20:00 - 21:00 ΣΟΦΙΑ ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
14 21:00 - 22:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤ
15 22:00 - 23:00 ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΕΣΗ ΑΘΗΝΑ
16 23:00 - 24:00 ΑΛΕΞΙΑ ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Παρασκευή 29/11

1 08:00 - 09:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ αγρινιο
2 09:00 - 10:00 ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΚΟΚΚΩΝΑ astros
3 10:00 - 11:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΕΡΤΟΠΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΕΛΛΑΣ
4 11:00 - 12:00 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
5 12:00 - 13:00 ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΟΥΤΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ
6 13:00 - 14:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
7 14:00 - 15:00 ΜΑΡΙΑ ΦΛΑΤΣΟΥΣΗ ΧΙΟΣ
8 15:00 - 16:00 ΡΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
9 16:00 - 17:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΙΟΛΙΟΥ ΤΡΙΛΟΦΟΣ
10 17:00 - 18:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΑΛΗ ΒΕΡΟΙΑ
11 18:00 - 19:00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ Θεσσαλονίκη - Εύοσμος
12 19:00 - 20:00 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡ
13 20:00 - 21:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΕΡΙΛΗ Καρδιτσα
14 21:00 - 22:00 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΟΥ ΜΥΛΟΙ
15 22:00 - 23:00 ΜΑΡΙΑ ΠΙΛΙΑΦΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 23:00 - 24:00 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ασσος κορινθιας

Πέμπτη 28/11

1 08:00 - 09:00 ΚΥΡΑΤΣΗ ΤΟΥΠΛΙΚΙΩΤΗ Ωραιόκαστρο
2 09:00 - 10:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΛΙΑΜΠΕΤΣΟΥ ΑΙΓΙΟ
3 10:00 - 11:00 ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΚΟΛΥΒΑΚΗ HΡΑΚΛΕΙΟ
4 11:00 - 12:00 ΑΡΕΤΗ ΜΟΥΣΤΑΚΑ Αγια Παρασκευη
5 12:00 - 13:00 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΡΕΚΟΥΣΗΣ Κέρκυρα
6 13:00 - 14:00 ΖΟΡΙΤΣΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ Λεπτοκαρυα
7 14:00 - 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΙΒΑΝΗ Νέα Φιλαδέλφεια
8 15:00 - 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
9 16:00 - 17:00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΓΚΑΚΗ Ν. ΣΤΥΡΑ
10 17:00 - 18:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΛΗΝΑ ΛΑΡΙΣΑ
11 18:00 - 19:00 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΛΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
12 19:00 - 20:00 ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
13 20:00 - 21:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
14 21:00 - 22:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ Ηρακλειο
15 22:00 - 23:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ malesina
16 23:00 - 24:00 ΣΟΦΙΑ ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ THESSALONIKI

Τετάρτη 27/11

1 08:00 - 09:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΑΔΑΚΑΡΙΔΟΥ Λαγκαδας
2 09:00 - 10:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗ Μουζακι Καρδιτσας
3 10:00 - 11:00 ΜΑΡΙΑ ΜΑΒΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
4 11:00 - 12:00 ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΑΛΑΜΑ ΓΛΥΦΑΔΑ
5 12:00 - 13:00 ΕΛΕΝΗ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ KIFISIA
6 13:00 - 14:00 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ rodos
7 14:00 - 15:00 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΤΙΒΑΧΤΟΠΟΥΛΟΥ Αίγιο
8 15:00 - 16:00 ENDRIT HALILI Athens
9 16:00 - 17:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΙΚΙΔΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
10 17:00 - 18:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΡΟΒΙΑΤΑ
11 18:00 - 19:00 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ SERRES
12 19:00 - 20:00 ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙΩΤΗ ΛΑΜΙΑ
13 20:00 - 21:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΝΔΟΛΟΥ Ηράκλειο
14 21:00 - 22:00 ΤΖΕΝΗ ΚΙΤΑ θεσσαλονικη
15 22:00 - 23:00 ΡΟΔΟΥΛΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ
16 23:00 - 24:00 ΜΙΡΑΝΤΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΓΡΕΒΕΝΑ

Τρίτη 26/11

1 08:00 - 09:00 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΑ
2 09:00 - 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Θεσσαλονικη
3 10:00 - 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΡΟΒΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4 11:00 - 12:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ ΓΕΡΑΚΑΣ
5 12:00 - 13:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 13:00 - 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΥΔΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
7 14:00 - 15:00 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗ Νέο Ηράκλειο
8 15:00 - 16:00 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9 16:00 - 17:00 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ
10 17:00 - 18:00 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΓΑΡΑΚΗ Ηράκλειο
11 18:00 - 19:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΡΑΤΑΚΗ Ηρακλειο κρητης
12 19:00 - 20:00 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΤΖΟΥΡΗ Αθηνα
13 20:00 - 21:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
14 21:00 - 22:00 ΑΝΝΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑ
15 22:00 - 23:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ
16 23:00 - 24:00 ΑΘΗΝΑ ΠΑΣΧΟΥ ΓΡΙΖΑΝΟ

Δευτέρα 25/11

1 08:00 - 09:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΡΑΚΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
2 09:00 - 10:00 ΘΕΩΝΗ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗ AΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3 10:00 - 11:00 ΣΥΜΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
4 11:00 - 12:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
5 12:00 - 13:00 ΒΑΛΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗ kavala
6 13:00 - 14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Athens
7 14:00 - 15:00 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ TRIKALA
8 15:00 - 16:00 ΕΛΕΝΗ ΠΡΙΦΤΗ Κερατσίνι
9 16:00 - 17:00 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΕΣΤΟΥΣΑΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
10 17:00 - 18:00 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
11 18:00 - 19:00 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΑΙΑ
12 19:00 - 20:00 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗΣ Χαλκιδα
13 20:00 - 21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Αθήνα
14 21:00 - 22:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑ ΧΑΪΔΑΡΙ
15 22:00 - 23:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΚΗ Χαλκίδα
16 23:00 - 24:00 ΑΘΗΝΑ ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ

Κυριακή 24/11

1 08:00 - 09:00 ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ Αθήνα
2 09:00 - 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Kilkis
3 10:00 - 11:00 ΑΡΓΥΡΩ ΠΗΛΙΧΟΥ ΑΘΗΝΑ
4 11:00 - 12:00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ ΝΑΟΥΣΑ
5 12:00 - 13:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΠΑΚΛΗ NIKAIA
6 13:00 - 14:00 ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
7 14:00 - 15:00 ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Πάτρα
8 15:00 - 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΚΝΑΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
9 16:00 - 17:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΛΙΤΖΙΔΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
10 17:00 - 18:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΟΥΚΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
11 18:00 - 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
12 19:00 - 20:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ν.ΙΩΝΙΑ
13 20:00 - 21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΟΛΙΑ KALAMARIA
14 21:00 - 22:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
15 22:00 - 23:00 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΙΑΝΑ ΣΠΑΡΤΗ
16 23:00 - 24:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΡΟΣ agia paraskevi

Σάββατο 23/11

1 08:00 - 09:00 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
2 09:00 - 10:00 ΤΑΤΙΑΝΗ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ νεα σμυρνη
3 10:00 - 11:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΟΥΠΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ
4 11:00 - 12:00 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ Θεσσαλονίκη
5 12:00 - 13:00 ΕΥΦΡΑΙΜ ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6 13:00 - 14:00 ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΥ Αγία Βαρβάρα
7 14:00 - 15:00 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
8 15:00 - 16:00 ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
9 16:00 - 17:00 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ Θεσσαλονίκη
10 17:00 - 18:00 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΤΣΙΟΠΕΛΑΚΟΣ Ίλιον
11 18:00 - 19:00 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΣ
12 19:00 - 20:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΜΠΑΝΗ ΠΕΡΑΙΑ
13 20:00 - 21:00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗ ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΘΗΝΑ
14 21:00 - 22:00 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
15 22:00 - 23:00 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
16 23:00 - 24:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Παρασκευή 22/11

1 08:00 - 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
2 09:00 - 10:00 ΕΛΕΝΗ ΠΙΤΣΑΡΗ κερατσινι
3 10:00 - 11:00 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΖΟΥΚΑ ATALANTH
4 11:00 - 12:00 ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΥ ΑΡΤΑ
5 12:00 - 13:00 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ
6 13:00 - 14:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΤΡΑ
7 14:00 - 15:00 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΚΟΡΤΑΝΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ
8 15:00 - 16:00 HUGUETTE WIRTZ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
9 16:00 - 17:00 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΚΟΥΝΑΝΗ ΜΑΡΟΥΣΙ
10 17:00 - 18:00 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΛΕΡΓΗ Αθήνα
11 18:00 - 19:00 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΡΟΥΣΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
12 19:00 - 20:00 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΒΑ Τρίπολη
13 20:00 - 21:00 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΑΤΤΙΚΗΣ
14 21:00 - 22:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Περιστέρι
15 22:00 - 23:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16 23:00 - 24:00 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΜΟΝΗ ΠΕΡΑΜΑ

Πέμπτη 21/11

1 00:00 - 01:00 ΙΣΜΗΝΗ ΚΟΛΛΙΑ ΑΘΗΝΑ
2 01:00 - 02:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ Θεσσαλονίκη
3 02:00 - 03:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΟΛΑΠΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
4 03:00 - 04:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
5 04:00 - 05:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ thessaloniki
6 05:00 - 06:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΕΔΕΣΣΑ
7 06:00 - 07:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
8 07:00 - 08:00 ΖΩΗ ΠΑΝΑ Αθήνα
9 08:00 - 09:00 ΜΑΡΙΑ ΓΟΥΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10 09:00 - 10:00 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΗΦΙΣΙΑ
11 10:00 - 11:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΜΙΩΤΗ ηρακλειο
12 11:00 - 12:00 ΑΝΝΑ ΝΑΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
13 12:00 - 13:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΑΘΗΝΑ
14 13:00 - 14:00 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΙΛΙΟΝ
15 14:00 - 15:00 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
16 15:00 - 16:00 ΝΙΚΟΣ ΚΙΤΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17 16:00 - 17:00 MALDINDA PRENUSHI ΚΟΥΚΑΚΙ
18 17:00 - 18:00 ΝΕΡΒΙΛΑ ΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ
19 18:00 - 19:00 ΜΑΡΙΑ ΒΟΛΟΣΥΡΑΚΗ Heraklion
20 19:00 - 20:00 ΤΖΕΝΗ ΤΡΙΚΑΜΙΝΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
21 20:00 - 21:00 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΞΟΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
22 21:00 - 22:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΧΟΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
23 22:00 - 23:00 ΑΝΝΑ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
24 23:00 - 24:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ

Τετάρτη 20/11

1 00:00 - 01:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑ
2 01:00 - 02:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ Αθηνα
3 02:00 - 03:00 ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΝΟΤΡΑΠΙΔΗ DRAMA
4 03:00 - 04:00 ΓΚΙΟΥΛΣΕΡΕΝ ΚΑΤΡΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ
5 04:00 - 05:00 ΕΒΕΛΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ αθηνα
6 05:00 - 06:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ Αθηνα
7 06:00 - 07:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΝΤΑΚΙΔΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
8 07:00 - 08:00 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9 08:00 - 09:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΖΙΟΚΑ ΑΖΩΡΟΣ
10 09:00 - 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
11 10:00 - 11:00 ΜAIΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΣ
12 11:00 - 12:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ Ιλιον
13 12:00 - 13:00 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ athens
14 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
15 14:00 - 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΝΙΔΗΣ Θεσσαλονίκη
16 15:00 - 16:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΡΓΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17 16:00 - 17:00 ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑ
18 17:00 - 18:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΡΑΚΑ ΓΛΥΦΑΔΑ
19 18:00 - 19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ ΝΙΚΑΙΑ
20 19:00 - 20:00 ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 20:00 - 21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ Λαμία
22 21:00 - 22:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΕΝΙΕΡΗ ΑΘΗΝΑ
23 22:00 - 23:00 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΠΑΚΡΗ Νεα Σμυρνη
24 23:00 - 24:00 ΒΑΙΑ ΚΙΝΑΛΗ Σέρρες

Τρίτη 19/11

1 00:00 - 01:00 ΣΟΦΙΑ ΓΕΡΟΥΛΑ AΘΗΝΑ
2 01:00 - 02:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΥΠΤΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 02:00 - 03:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΚΑΛΙΔΗΣ DRAMA
4 03:00 - 04:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5 04:00 - 05:00 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΣΑ ΠΑΤΡΑ
6 05:00 - 06:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 06:00 - 07:00 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΛΙΟΝ
8 07:00 - 08:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΝΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
9 08:00 - 09:00 ΕΛΕΝΗ ΧΙΟΥΡΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
10 09:00 - 10:00 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Αθηνα
11 10:00 - 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΖΑΝΗ Ηρακλειο
12 11:00 - 12:00 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ Αγ.Παρασκευή
13 12:00 - 13:00 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ VARKIZA
14 13:00 - 14:00 ΕΛΕΝΗ ΑΖΑΡΙΑΔΟΥ ΑΧΑΡΝΑΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 14:00 - 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΡΙΤΗ keratsini
16 15:00 - 16:00 ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΡΔΟΓΕΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
17 16:00 - 17:00 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
18 17:00 - 18:00 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΡΕΝΙΕΡΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
19 18:00 - 19:00 ΗΛΙΑΝΑ ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ kalamata
20 19:00 - 20:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ροδος
21 20:00 - 21:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΑΙΓΑΛΕΩ
22 21:00 - 22:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΙΜΗΝΙΟ
23 22:00 - 23:00 ΠΑΝΔΩΡΑ ΧΡΟΝΗ ΑΘΗΝΑ
24 23:00 - 24:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ DRAMA

Δευτέρα 18/11

1 00:00 - 01:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
2 01:00 - 02:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΙΛΙΑΝΗΣ Αθήνα
3 02:00 - 03:00 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΕΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ
4 03:00 - 04:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΙΝΔΕΡΗΣ ΑΘΗΝΑ
5 04:00 - 05:00 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
6 05:00 - 06:00 ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ keratsini
7 06:00 - 07:00 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
8 07:00 - 08:00 ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
9 08:00 - 09:00 ΑΝΘΙΠΠΗ ΖΑΓΛΑΝΗ ΧΙΟΣ
10 09:00 - 10:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
11 10:00 - 11:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΛΑΓΙΑΡΙ
12 11:00 - 12:00 ΡΟΥΝΤΙΝΑ ΝΤΕΜΑ ΑΘΗΝΑ
13 12:00 - 13:00 ΙΩΑΝΝΑ ΦΩΗ ΠΑΤΡΑ
14 13:00 - 14:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 14:00 - 15:00 ΝΕΣΚΟΒΙΤΣ ΒΕΣΙΤΣ Μυτιληνη
16 15:00 - 16:00 ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
17 16:00 - 17:00 ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΟΥ Γλυφαδα
18 17:00 - 18:00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 18:00 - 19:00 ΑΣΗΜΙΝΑ ΦΙΟΡΕΤΟΥ ΠΥΡΓΟΣ
20 19:00 - 20:00 ΑΜΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
21 20:00 - 21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΙΛΙΟΝ
22 21:00 - 22:00 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΙΟΥΡΑ ΒΟΛΟΣ
23 22:00 - 23:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
24 23:00 - 24:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΗ


Κυριακή 17/11

1 00:00 - 01:00 ΛΥΔΙΑ ΚΡΑΣΣΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
2 01:00 - 02:00 Joana Stavro αθηνα
3 02:00 - 03:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ALEXANDRIA
4 03:00 - 04:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ Χαλκίδα
5 04:00 - 05:00 ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΟΣΗ ΑΘΗΝΑ
6 05:00 - 06:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
7 06:00 - 07:00 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
8 07:00 - 08:00 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΑΛΙΑΡΟΓΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9 08:00 - 09:00 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Αγία Παρασκευή
10 09:00 - 10:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑ
11 10:00 - 11:00 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΜΑΥΡΑ
12 11:00 - 12:00 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΔΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
13 12:00 - 13:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΑΠΑΣΑΚΗ Σαλαμίνα
14 13:00 - 14:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΕΑ ΑΘΗΝΑ
15 14:00 - 15:00 ΦΑΝΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ φλώρινα
16 15:00 - 16:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ Kos
17 16:00 - 17:00 ΜΑΡΙΑ ΠΛΙΑΚΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
18 17:00 - 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ Αλεξανδρούπολη
19 18:00 - 19:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΣΣΑΡΗ ΛΑΜΙΑ
20 19:00 - 20:00 ΓΚΙΟΥΛΑΙ ΧΟΥΣΕΙΝ komotini
21 20:00 - 21:00 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΓΑΛΕΩ
22 21:00 - 22:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
23 22:00 - 23:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΝΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
24 23:00 - 24:00 ΦΑΤΜΕ ΓΙΟΥΣΟΥΦΟΓΛΟΥ ΞΑΝΘΗ

Σάββατο 16/11

1 00:00 - 01:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 01:00 - 02:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΤΟΚΟΡΟΥ ΑΝΕΖΑ
3 02:00 - 03:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ioannina
4 03:00 - 04:00 ΕΦΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Αθήνα
5 04:00 - 05:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΙΑΣΛΑ αθηνα
6 05:00 - 06:00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Γαλατσι
7 06:00 - 07:00 ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Αθήνα
8 07:00 - 08:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
9 08:00 - 09:00 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΝΑΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10 09:00 - 10:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ-ΚΟΥΝΑΔΗ Καισαριανή
11 10:00 - 11:00 ΕΙΡΗΝΗ ΒΟΛΙΩΤΗ ΑΧΑΡΝΑΙ
12 11:00 - 12:00 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
13 12:00 - 13:00 ΖΩΗ ΤΑΤΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
14 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΙΑΒΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
15 14:00 - 15:00 ΧΑΡΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ NIKAIA
16 15:00 - 16:00 ΠΑΝΔΩΡΑ ΦΕΛΩΝΗ kallithea
17 16:00 - 17:00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
18 17:00 - 18:00 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ
19 18:00 - 19:00 ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΕΡΟΙΑ
20 19:00 - 20:00 ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΙΤΑΡΑ JANICA
21 20:00 - 21:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
22 21:00 - 22:00 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23 22:00 - 23:00 ΜΑΡΙΑ ΔΡΑΓΑΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
24 23:00 - 24:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

Παρασκευή 15/11

1 00:00 - 01:00 ΑΓΑΘΗ ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
2 01:00 - 02:00 ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ THESSALONIKIS
3 02:00 - 03:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΒΑΚΛΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
4 03:00 - 04:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
5 04:00 - 05:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ KOMOTHNH
6 05:00 - 06:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Aγιοι Αναργυροι
7 06:00 - 07:00 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8 07:00 - 08:00 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΡΥΔΑ ΝΙΚΑΙΑ
9 08:00 - 09:00 ΠΑΡΘΕΝΑ ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10 09:00 - 10:00 ΜΑΡΘΑ ΤΣΙΤΣΙΝΤΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
11 10:00 - 11:00 ΣΟΦΙΑ ΚΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑ
12 11:00 - 12:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΗΣ THESSALONIKI
13 12:00 - 13:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΑΛΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
14 13:00 - 14:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
15 14:00 - 15:00 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΕΡΡΕΣ
16 15:00 - 16:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ
17 16:00 - 17:00 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 17:00 - 18:00 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ Θηβα
19 18:00 - 19:00 ΜΗΝΑΣ ΜΠΟΥΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Βέροια
20 19:00 - 20:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΟΥΔΑΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 20:00 - 21:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΖΙΟΥΦΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22 21:00 - 22:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΒΕΡΟΙΑ
23 22:00 - 23:00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
24 23:00 - 24:00 ΠΑΓΩΝΑ KEΣΟΥΛΗ ΣΕΡΡΕΣ



Πέμπτη 14/11

1 00:00 - 01:00 ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΖΙΩΓΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
2 01:00 - 02:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ
3 02:00 - 03:00 ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑ
4 03:00 - 04:00 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Αθήνα
5 04:00 - 05:00 ΒΙΒΗ ΚΑΣΑΠΗ ΝΑΟΥΣΑ
6 05:00 - 06:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟ
7 06:00 - 07:00 ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 07:00 - 08:00 ΤΡΥΦΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Αθηνα
9 08:00 - 09:00 ΑΡΙΣΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΒΕΡΟΙΑ
10 09:00 - 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
11 10:00 - 11:00 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗ
12 11:00 - 12:00 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
13 12:00 - 13:00 ΝΕΝΤΙΑΛΚΑ ΣΛΑΒΟΒΑ Thessaloniki
14 13:00 - 14:00 ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ
15 14:00 - 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΝΤΟΜΕΡΚΟΥ ΒΟΛΟΣ
16 15:00 - 16:00 ΕΡΜΙΟΝΗ ΤΥΛΙΠΑΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙ
17 16:00 - 17:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΠΥΛΑΙΑ
18 17:00 - 18:00 ΕΛΙΝΑ ΚΑΜΠΑΕΡΙΔΗ ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
19 18:00 - 19:00 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΑΒΒΑΔΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
20 19:00 - 20:00 ΜΑΡΙΑ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
21 20:00 - 21:00 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑ
22 21:00 - 22:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
23 22:00 - 23:00 ΜΙΡΕΛΑ ΓΚΟΓΚΑ IERAPETRA
24 23:00 - 24:00 ΕΛΕΝΗ ΜΑΛΑΜΑ θεσσαλονικη

Τετάρτη 13/11

1 00:00 - 01:00 ΣΟΦΙΑ ΖΕΡΒΑ ΙΛΙΟΝ
2 01:00 - 02:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΗΣ Θεσσαλονικη
3 02:00 -03:00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
4 03:00 - 04:00 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ αθηνα
5 04:00 - 05:00 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ Θεσσαλονικη
6 05:00 - 06:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΑΘΗΝΑ
7 06:00 - 07:00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΟΛΟΣ
8 07:00 - 08:00 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
9 08:00 - 09:00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ
10 09:00 - 10:00 ΕΛΕΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΘΗΝΑ
11 10:00 - 11:00 ΑΝΝΑ ΠΙΑΤΙΔΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12 11:00 - 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
13 12:00 - 13:00 ΕΛΕΝΗ ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
14 13:00 - 14:00 ΑΝΝΑ ΣΙΧΛΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15 14:00 - 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΟΥΝΗΣ Αθήνα
16 15:00 - 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΟΥΤΣΙΚΤΣΙΔΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17 16:00 - 17:00 ΔΟΜΝΑ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
18 17:00 - 18:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Τρίπολη
19 18:00 - 19:00 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΑΚΟΥ Αθήνα
20 19:00 - 20:00 ΚΛΑΙΡΗ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ Μαρούσι
21 20:00 - 21:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΑΓΚΑΛΗ ΑΘΗΝΑ
22 21:00 - 22:00 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ptolemaida
23 22:00 - 23:00 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
24 23:00 - 24:00 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

Τρίτη 12/11

1 08:00 - 09:00 ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΙΔΟΥ thessaloniki
2 09:00 - 10:00 ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΚΑΒΟΥΚΙΔΟΥ - ΤΣΑΒΛΙΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 10:00 - 11:00 ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ NEA ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
4 11:00 - 12:00 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΝΟΥ Ιωαννινα
5 12:00 - 13:00 MIRELA ILIE ATENA
6 13:00 - 14:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
7 14:00 - 15:00 ΕΛΕΝΗ ΠΙΝΗ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
8 15:00 - 16:00 ΒΑΛΤΡΑΟΥΝΤ ΓΑΛΑΖΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9 16:00 - 17:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΑΠΙΓΚΑΣ PATRA
10 17:00 - 18:00 ΕΛ ΓΙΑΜΑΛΙΔΟΥ naousa
11 18:00 - 19:00 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
12 19:00 - 20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΑΡΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ
13 20:00 - 21:00 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
14 21:00 - 22:00 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ
15 22:00 - 23:00 ΛΟΥΙΖΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Πάτρα
16 23:00 - 24:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ